عکس یادگاری با مشاور لانه جاسوسی آمریکا

به مناسبت سالروز دیدار عبدی با باری روزن
این جلسه توسط اریک رولو، سهامدار نشریه لوموند و دیپلمات سابق فرانسوی که گرایشات صهیونیستی داشت در هتلی متعلق به همسر رولو در پاریس برگزار شد. پس از آن بود که لوموند نوشت: "آشتی گروگان و گروگانگیر؛ اصلاحات سیاسی در ایران را باید باور كرد "!

 

اشتباه از بيل تا جورج

«آرون دیوید میلر» نماینده سابق آمریکا در در روند مذاکرات صلح اعراب و اسرائیل به تازگی کتابی را منتشر کرده که در آن به حضورش در وزارت امور خارجه آمریکا به عنوان مشاور وزیر امور خارجه در امور خاورمیانه بویژه در جریان مذاکرات کمپ دیوید در زمان بیل کلینتون به طور کامل اشاره کرده و نکات تازه­ای را در این باره بیان می­کند.

 

موضعگیری‌های‌ امام‌ خمینی در جریان‌ تسخیر لانه‌‌ جاسوسی

بی‌شک‌ نقش‌ کلیدی‌ و محوری‌ حضرت‌ امام‌ (ره‌) در جریان‌ تسخیر لانه‌‌ جاسوسی ‌آمریکا در تهران‌، اولین‌ مساله‌ای‌ است‌ که‌ باید در جریان‌ بررسی‌ وضعیت‌ و مواضع ‌نیروهای‌ موجود در جریان‌ تسخیر، مورد بررسی‌ قرار گیرد. حضرت‌ امام‌ (ره‌) از آغاز نهضت‌ اسلامی‌، به‌طور علنی‌ از سال‌ 1341 ه.ش‌ که‌ با مخالفت‌ با لایحه‌‌ انجمن‌های ‌ایالتی‌ و ولایتی‌ جلوه‌ای‌ دیگر یافت‌، همیشه‌ شاه‌ سابق‌ را به‌ عنوان‌ نوکر و دست‌ نشانده‌ ‌آمریکا و عامل‌ اجرای‌ خواسته‌های‌ آنها در کشور، مورد حمله‌ قرار می‌داد. اوج‌ این‌ مساله ‌را در جریان‌ تصویب‌ قانون‌ کاپیتولاسیون‌ شاهد بودیم‌.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved