دلتا پروژه‏اى براى براندازى نظام جمهوری اسلامی ایران

دکترین مهار، نبرد رسانه‏اى و ساماندهى نافرمانى مدنى محورهاى استراتژى جدید آمریکا علیه جمهورى اسلامى ایران است که در دستورالعمل کمیته صلح جارى قرار گرفته و مقامات آمریکایى، تنها راه تغییر نظام جمهورى اسلامى ایران را، پیگیرى «جنگ نرم» به جاى «جنگ سخت» معرفى کرده‏اند.

 

تسخير لانه جاسوسي، شكست هيمنه پوشالي آمريكا

با گذشت سي سال از پيروزي انقلاب اسلامي، غبار كهنگي نتوانسته به چهره برخي حوادث بنشيند و آنان را از مركز توجهات دور كند. بعد از انقلاب، حوادث گوناگوني رخ داد كه هر كدام با شدت و ضعفي خاص، نهال نوپاي انقلاب را آبياري، بيمه و موجبات حفظ و تداوم آن را فراهم مي كرد.

 

غروب امپراتوري

به راستي دلم براي آمريكا يا دست كم ايدة آمريكا ـ تنگ شده است. مي‌دانيد، همان روحية تو مي‌تواني، خيابان‌هاي فرش شده از طلا، قهرمان خسته و فقير، كوهستان‌هاي بنفش شكوه و جلال و امثال اينها. هر چه مي‌خواهيد بگوييد و اين فكرها را خام و ابتدايي بناميد، امّا داستان‌هاي مربوط به ارزش‌هاي موجود در قلب تصوير پيش از اين آمريكا، الهام‌بخش هستند.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved