قیصر امین پور روی دیوار لانه جاسوسی

سيد حسن حسيني كه از او به عنوان يكي از استوانه هاي شعر انقلاب ياد مي شود، درمصاحبه اي به بيان خاطراتي از مبارزات دوران انقلاب پرداخته است كه در بخشي از اين خاطرات، از حضور قيصر امين پور درجمع تسخير كنندگان لانه جاسوسي وشعرخواني وي روي ديوار سفارت مي گويد.

 

شکست دوباره استراتژیهای آمریکا

باراک اوباما رئیس‌جمهور جنجالی و پرمدعای آمریکا پس از 16 ماه استقرار در کاخ سفید و در ادامه شعارهای دهان پرکن تغییراتش، استراتژی جدید امنیت ملی این کشور را ارائه کرد و اعلام داشت که زمان جنگ علیه تروریسم، دیگر سپری شده و باید براساس دیپلماسی چندجانبه فعالیت کرد.

 

سخني با برخي فاتحان لانه جاسوسي

درروز 13 آبان سه اتفاق مهم رخ داده است كه هر كدام اهميت ويژه‌ خود را دارد ، اما تسخير سفارت آمريكا در تهران از ابعاد گوناگون اهميت بيشتري يافته است.
جمعي از دانشجويان كه به دانشجويان پيرو خط امام (ره) شهرت يافتند در اقدامي شجاعانه، سفارت آمريكا را تسخير كردند و پس از آن بود كه اين سفارتخانه به لانه جاسوسي آمريكا تعبير شد. اسناد و مدارك بسياري از آنجا به دست آمد كه نشان‌دهنده همان نامي بود كه بر روي آن گذاشته شد.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved