صفار هرندي : نهضت آزادي قبل از همه در حمايت از تسخير لانه جاسوسي بيانيه داد!

محمدحسين صفارهرندي عصر روز یکشنبه 9 آبان در جمع دانشجويان دانشگاه اميركبير تهران گفت: در جريان تسخير لانه جاسوسي آمريکا، گروهک نهضت آزادي قبل از همه در حمايت از تسخير سفارت آمريکا توسط دانشجويان پيرو خط امام بيانيه صادر کرد. وي با اشاره به دلايل تصميم دانشجويان خط امام براي تسخير لانه جاسوسي آمريكا اظهار داشت: دلايل اين دانشجويان براي تسخير لانه جاسوسي باعث شد كه اين عده اطلاعيه هاي را با نام "دانشجويان مسلمان پيرو خط امام" به امضا برسانند.

 

«چنگال عقاب» از زبان فرمانده

با طولانی شدن بحران گروگانگيري در ايران، دولت امریکا بدین نتیجه رسید که گره این بحران تنها به سرانگشت دستان قدرتمند و با تدبیر رهبر ۸۰ ساله انقلاب ایران گشوده خواهد شد. از این رو کاخ سفید تصمیم می‌گیرد تا نماینده ویژه‌ای از سوی کارتر نزد رهبر انقلاب فرستاده تا بحران خاتمه یابد.
پس از مذاکراتی در کاخ سفید قرعه به نام «رمزی کلارک» دادستان پیشین امریکا می‌افتد.

 

دبير شوراي عالي امنيت ملي: آمريكا متهم اصلي تروريسم دولتي است

دبير شوراي عالي امنيت ملي كشورمان با بيان اين كه استناد متقن و غيرقابل انكاري در اختيار داريم كه نشان مي‌دهد دولت آمريكا رسما با برنامه‌ريزي، نيروهايش را براي ترور و خرابكاري و اقدام عليه ملت ما و ملت‌هاي منطقه به كار مي‌گيرد، گفت: در نامه‌اي به بان‌كي‌مون از وي مي‌خواهيم اين اسناد را در اختيار اعضاي سازمان ملل قرار دهد.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved